LithuanianEnglishRussianPolishGerman
« Geg
Apklausos
Šiuo metu apklausų nėra.

Kaišiadorių r. Pakertų lopšelis-darželis įsteigtas 1969 metais. Jis įsikūręs Ateities g. 8, Pakertų k., Kaišiadorių r. sav.

Lopšelis-darželis savivaldybės biudžetinė įstaiga, kuri vykdo ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo programas. Ugdymas vykdomas grupėje, kuri formuojama iš to paties arba skirtingo amžiaus vaikų teisės aktų nustatyta tvarka.

Lopšelis-darželis yra viešasis juridinis asmuo, turintis antspaudą su Kaišiadorių rajono savivaldybės herbu ir lopšelio-darželio pavadinimu, atsiskaitomąją ir kitas sąskaitas Lietuvos Respublikos įregistruotuose bankuose, atributiką, savo veiklą grindžia Lietuvos Respublikos Konstitucija, Vaiko teisių konvencija, Lietuvos Respublikos įstatymais, Lietuvos Respublikos Vyriausybės nutarimais, Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministro įsakymais, Kaišiadorių rajono savivaldybės tarybos sprendimais, kitais teisės aktais ir įstaigos nuostatais.

Darbo laikas nuo 8.00 iki 18.30 val. (10,5 val.)

Direktorė Janina Medzevičienė.

Lopšelyje-darželyje veikia viena mišri grupė, kurioje ugdomi vaikai nuo 2 (1,5) iki 6 (7) metų amžiaus.

Mišraus amžiaus vaikų grupė – tarsi maža visuomenė, kurioje gali būti įvairaus amžiaus, įvairių gebėjimų asmenybės. Kartu tai – šeima, kurioje visi skatinami padėti vieni kitiems, pratinasi būti tolerantiški, mokosi draugiškumo ir empatijos. Ugdymo požiūriu vaikystė yra gražiausia gyvenimo atkarpa. Todėl pedagogikoje svarbus ne tik ugdymo rezultatas, bet ir vaiko kasdieniniai išgyvenimai. Lopšelyje-darželyje stengiamasi sukurti tokią aplinką, kurioje vaikas galėtų būti atviras, jaustųsi saugus, suprastas ir išklausytas, padrąsintas saviraiškai. Individualus suaugusiojo dėmesys kiekvienam vaikui ir pedagoginė orientacija į procesą padrąsina vaiką veiklai, sustiprina jo pasitikėjimą savo jėgomis.

Pakertų lopšelis-darželis įtrauktas į Lietuvos sveikatą stiprinančių ugdymo įstaigų tinklą, o pedagogai yra asociacijos "Sveikatos želmenėliai" nariai.

Nuo 2014 metų rugsėjo mėnesio lopšelyje-darželyje pradėta vykdyti ikimokyklinio amžiaus vaikų socialinių - emocinių įgūdžių lavinimo programa "Kimochis". Tai smagios, įtraukiančios, naujoviškos ir lengvai į ugdymo programą integruojamos veiklos, padedančios vaikams įgyti pasitikėjimo savimi ir išmokti spręsti keblias socialines – emocinias situacijas.  Programa skirta ugdyti vaikų emocinį intelektą, skatinti pozityvų elgesį, lavinti bendradarbiavimo įgūdžius ir kt.