LithuanianEnglishRussianPolishGerman
Apklausos
Šiuo metu apklausų nėra.

zenklas_2015 04 13

Kaišiadorių r. Žiežmarių mokykla-darželis „Vaikystės dvaras“

Projektas „Virtualios ikimokyklinio ugdymo aplinkos formavimo pilotinis modelis“

Projekto įgyvendinimo trukmė: 2019 m. lapkričio mėn. – 2021 m. lapkričio mėn.

Kaišiadorių r. Žiežmarių mokykla – darželis „Vaikystės dvaras“ kartu su partneriais: Kaišiadorių r. Pravieniškių lopšelis – darželis „Ąžuoliukas“,  Kaišiadorių r. Gudienos mokykla – darželis „Rugelis“,  Kaišiadorių r. lopšelis – darželis „Spindulys“,  Kaišiadorių r. Pakertų lopšelis – darželis, Kaišiadorių r. Žaslių lopšelis – darželis „Žaliasis klevelis“ vykdo projektą iš ES socialinio fondo lėšų.

Mokyklos susijungė į bendrą grupę siejamos bendro tikslo – sukurti inovatyvų virtualaus ikimokyklinio ugdymo aplinkos formavimo modelį, kuris pagerins ikimokyklinio ugdymo kokybę Kaišiadorių r. Šis modelis bus paremtas švietimo filosofij STEAM, kuri skatina mokymo procesą organizuoti taip, kad būtų panašus į realų gyvenimą ir orientuotas į šiuo metu paklausias sferas: mokslą, technologijas, inžinieriją, matematiką. Kuriamas inovatyvus modelis padarys ugdymo procesą inovatyvesnį , skatinantį iniciatyvas bei talentų ugdymą. Planuojami užsiėmimai, renginiai, mokymai, programos ir kitos veiklos projekte bus netradicinės, įtraukiančios visą mokyklų bendruomenęir skatinančios tobulėti tiek vaikus, tiek pedagogus.